Ексцентрикова шліфувальна машина Procraft EX950E - це шліфувальна машина орбітального типу з ергономічним корпусом і підвищеним ресурсом електродвигуна. Апарат оснащений продуктивним двигуном потужністю 950 Вт і системою регулювання обертів в діапазоні 6000-12000 об/хв, що дозволяє точно обирати режим роботи в залежності від типу поверхні.
В комплекті з пристроєм поставляється контейнер для збору пилу, що дозволяє забезпечити чистоту на робочому місці і захистити оператора від потрапляння пилу в органи дихання.
Шліфмашина Procraft EX950E оснащується шліфувальним папером діаметром 125 мм. Полотно кріпиться на інструмент за допомогою липучки, дозволяє швидко змінювати його.
Пристрій призначений для роботи з такими матеріалами:
- деревина;
- ДСП;
- фанера;
- полімери;
- листовий метал.
Також підходить для виконання кузовних робіт.
Особливості:- Оснащений механізмом для підключення пилозбірника;
- Пилозахисний корпус;
- Система для охолодження пристрою при тривалій експлуатації;
- Можливість працювати однією рукою;
- Невелика вага (1,5 кг) і зручна ергономічна форма пристрою дозволяють збільшити цикл роботи, не напружуючи зап'ястя оператора.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 950 Вт |
| Вес | 1.5 кг |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 1 320 ₴








