Лобзик електричний Procraft ST1300 - інструмент, який може бути використаний для розпилу алюмінію, металу, деревини або пластику. Лобзик призначений як для криволінійного різу, так і для різу по прямій. Потужність електродвигуна становить 1300 Вт, чого більш ніж достатньо для забезпечення стабільності роботи апарату в усіх режимах.
Корпус виготовляється з ударостійкого пластику, здатного витримувати високі експлуатаційні навантаження навіть при розпилі міцного матеріалу. Інструмент має чотири режими маятникового ходу, які можна налаштовувати вручну.
Електролобзик Procraft ST1300 оснащений механізмом безінструментальної заміни полотна, який повністю виконаний з металу. Він заощаджує час обслуговування, робить його більш безпечним та покращує фіксацію. Окрім цього, захисний екран можна знімати для зручного обслуговування тримача пилки.
Підсвітка робочої зони забезпечує кращий огляд робочого місця, а вбудований лазерний маркер допоможе вести різ ідеально рівно.
Регулятор обертів дозволяє підібрати потрібну швидкість для конкретного виду роботи. Наприклад, метал розпилюють на мінімальних обертах, щоб не перегрівати пилку та матеріал. А ще інструмент оснащений фіксатором кнопки увімкнення, що дає змогу працювати тривалий час без утримання кнопки.
Підошва інструменту може змінювати положення, тому інструмент може працювати під кутом до 45°. Це зручно для точкового підлаштування під потреби користувача.
Комплектація:- Лобзик Procraft ST1300
- Ключ-шестигранник для регулювання підошви;
- Пильне полотно - 1 шт.;
- Коннектор для підключення пилососа;
- Паралельний упор;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Маятниковый ход | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 80 мм |
- Цена: 1 695 ₴









