Рубанок Procraft PE2150 являє собою інструмент, завдяки якому можна з легкістю обробляти поверхні з пластику і дерева. Конструкція даної моделі передбачає стаціонарний і ручний режим використання. Надійний і недорогий пристрій, ідеально підійде для домашньої майстерні або маленького столярного цеху.
Переваги рубанка Procraft PE2150
- Плавне налаштування глибини стругання деревини до 3,5 мм шляхом ручної прокрутки рукоятки.
- Багаторазовий ніж з можливістю заточування.
- Ширина обробки поверхні за один прохід 110 мм.
- Товста широка підошва стійко переносить випадкові потрапляння на цвяхи, саморізи та інші непередбачені перешкоди.
- Наявність на підошві канавки для акуратного зняття кутів.
- Вихід для підключення до пилососа або мішка для збору деревної стружки.
Рубанок Procraft PE2150 має ергономічну форму і доповнений прогумованою ручкою, яка зручно лежить в руці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.4 кг |
| Максимальная ширина строгания | 110 мм |
| Максимальное количество оборотов | 16000 об/мин |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2150 Вт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная глубина строгания | 3.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Подставка для стационарной установки | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Параллельный упор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка глубины строгания | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 825 ₴










