Перфоратор Procraft BH1600 призначений для побутового та напівпрофесійного використання. Електроінструмент працює від мережі, має три робочих режими: свердління, удар і свердління з ударом. Сфери використання пристрою - широкий спектр демонтажних, будівельних і ремонтних робіт.
Переваги перфоратора Procraft BH1600
- Корпус з магнієвого сплаву запобігає перегріванню;
- Доступна робота з усіма видами стандартних свердел;
- Проста установка свердел і біт без залучення додаткового інструменту;
- Бочкове розташування двигуна спрощує роботу в важкодоступних місцях;
- Установка рукоятки в трьох різних положеннях;
- Швидке перемикання швидкостей за допомогою тумблера на корпусі.
Procraft BH1600 - потужний електроінструмент за доступною ціною.
Завдяки потужному двигуну в 1600 Вт, оснащеному крильчаткою для системи охолодження, пристрій підходить для тривалої безперервної роботи. Для стандартного обслуговування інструменту не обов'язково звертатися в сервісний центр - можлива самостійна заміна щіток і змащування ключових робочих вузлів перфоратора.
Комплектація:
- Перфоратор Procraft BH1600
- Бур - 3 шт.
- Піка - 1 шт.
- Зубило - 1 шт.
- Обмежувач глибини свердління - 1 шт.
- Мастило для хвостовиків бурів - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Кейс
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Вес | 4.5 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество ударов | 3800 уд/мин |
| Максимальное количество оборотов | 780 об/мин |
| Максимальная сила удара | 4 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 40 мм |
- Цена: 1 550 ₴












