Перфоратор бочковий Procraft BH2200 - зручний продуктивний інструмент з вертикально розташованим двигуном. Таке рішення дозволило створити потужний, але компактний прилад з широким спектром використання завдяки можливості регулювати частоту ударів і обертання. Ударна сила перфоратора даної моделі становить 6 Дж. Потужність електродвигуна - 1500 Вт.
Перфоратор незамінний при свердлінні наскрізних отворів, при роботі з бетоном і бетонною стяжкою, при прокладанні кабелів та ін. Procraft BH2200 також можна використовувати в режимі відбійного молотка (ударний режим), що важливо при руйнуванні бетону або цегли, демонтажі надлишків матеріалів і плитки.
В моделі Procraft BH2200 знижена вібрація. Завдяки вдалому балансуванню є можливість працювати свердлами невеликого розміру і утримувати перфоратор однією рукою. Передбачено повітряне охолодження двигуна. Таким чином прилад захищений від перегріву, що продовжує термін його бездоганної роботи.
Перфоратор оснащений перемикачем режимів. Його можна встановити в одне з трьох положень:
- удар;
- свердління;
- свердління з ударом.
Комплектація:
- Перфоратор бочковий Procraft BH2200
- Бур - 3 шт.
- Піка - 1 шт.
- Зубило - 1 шт.
- Обмежувач глибини свердління - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Кейс
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 820 об/мин |
| Максимальная сила удара | 6 Дж. |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 32 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 42 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 3 895 ₴










