Шліфувальна машина для стін та стелі ProCraft EX950EL
3 285 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7755
Шліфмашина для стін та стелі ProCraft EX950EL використовується під час ремонту для обробки будь-яких оштукатурених поверхонь. Вона допомагає видалити бруд від вапна, сліди від побілки і старої фарби. Після застосування інструменту поверхні стають максимально рівними, що підвищує якість і швидкість будівельних робіт і ремонту.
Дана модель інструменту має таку конструкцію, щоб оператору було легко працювати, як зі стінами, так і з горизонтальними поверхнями.
Шліфувальна машина Procraft EX950EL має вбудований пилосос, який через отвори в шліфувальній підошві всмоктує пил прямо під час шліфування, крім того потужність всмоктування можна регулювати. У приладу є система відводу пилу, що складається зі спеціального шланга і мішка.
Особливості та переваги моделі:
- можливість регулювання швидкості роботи, а також потужності поглинання пилу;
- присутність діаметрального висококласного LED-підсвічування;
- потужність приладу - 710 Вт, а регулювання обертів може проводитися діапазоні від 1200 до 2500 об/хв;
- плавний пуск;
- вбудований пилосос, що дозволяє проводити ремонт без зайвого бруду і пилу;
- додаткова рукоятка.
Комплектація:
- Шліфувальна машина для стін та стелі ProCraft EX950EL
- Пилозбірник - 1 шт.
- Додаткова рукоятка - 1 шт.
- Шестигранник - 1 шт.
- Графітові щітки - 1 комп.
- Наждачний папір - 6 шт (№80, №100, №120, №150, №180, №240)
- Перехідник під шланг - 1 шт.
- Шланг - 1 шт. (2м)
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | бетоношлифовальная |
| Потребляемая мощность | 710 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 3 285 ₴










