Новинка в модельному ряді кутових шліфувальних машин торгової марки Sturm - модель AG9012TEC. Кутова шліфувальна машина обладнана електродвигуном потужністю 1100 Вт, що забезпечує швидкість обертання від 4000 до 10000 об/хв. Для роботи використовується диск діаметром 125 мм. Диск закритий спеціальним захисним кожухом, який забезпечує максимальну безпеку оператору під час роботи. КШМ обладнана кнопкою блокування шпинделя для швидкої заміни круга і має зручну двопозиційну додаткову рукоятку. Наявність регулятора обертів допоможе виставити оптимальний режим роботи під конкретну задачу. Sturm AG9012TEC має фіксацію кнопки ввімкнення, для зручності при тривалій роботі.
Особливості:
- Регулювання обертів - оптимальні налаштування для роботи з різними матеріалами;
- Електронний стабілізатор - підтримання постійного числа обертів незалежно від навантаження;
- Кнопка блокування шпинделя - для швидкої заміни оснащення;
- Спеціальний високопродуктивний двигун - для роботи в інтенсивному режимі;
- Плавний пуск;
- Фіксатор ввімкнення - для зручності тривалої роботи;
- Прорезинена додаткова рукоятка, закручується з лівого і з правого боку;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина AG9012TEC - 1шт.
- Захисний кожух - 1 шт.
- Бічна рукоятка -1 шт.
- Гайковий ключ -1 шт.
- Кейс - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
- Цена: 1 779 ₴











