Шліфмашина пневматична AIRKRAFT AT-7032B - універсальний інструмент, який використовують для шліфування, зачистки, полірування та іншої обробки виробів з металу, каменю та кераміки. Така шліфувальна машина - ідеальний варіант для використання як вдома, в гаражі, так і для професійних робіт. Вона має компактні розміри та відрізняється високою продуктивністю.
Завдяки продуманій конструкції та невеликій вазі пряму пневмошліфмашину легко тримати однією рукою.
Технічні характеристики:
- Швидкість обертання: 25000 об/хв
- Цанговий зажим: 6 мм
- Витрата повітря: 100 л/хв
- Вхід повітря: 1/4"
- Повітряний шланг: Ø 3/8"
- Розміри: 195x185 мм
- Вага: 0,6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airkraft |
| Тип пневмошлифмашины | Прямая |
| Размер цанги | 6 мм |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Максимальное количество оборотов | 25000 об/мин |
| Расход воздуха | 100 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Вес | 0.6 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 656 ₴



