Кутова шліфувальна машина (болгарка) Procraft PW1100Е відноситься до інструментів професійного класу. Висока потужність (1100 Вт) і швидкість холостого ходу 0-11000 об/хв забезпечують безвідмовну роботу інструменту з матеріалами практично будь-якої міцності. Вона відрізняється відсутністю проблем при роботі, компактністю та невеликою вагою. Завдяки системі охолодження інструмент захищений від надмірного перегрівання під час роботи.
Основними особливостями моделі PW1100Е є:
- плавний пуск
- регулятор обертів
- стабілізація обертів (константна електроніка)
Робочий механізм, двигун і кнопки забезпечені захистом від пилу, що збільшує термін експлуатації виробу.
Діаметр диска 125 мм дозволяє проводити роботи в умовах обмеженого простору без втрати якості і швидкості різу.
Ергономічна форма виробу і оптимальна вага (2,4 кг) дозволяють виконувати будь-яку роботу без зайвих зусиль.
Інструмент призначений для виконання таких робіт, як різання, шліфування, полірування поверхонь з різних матеріалів. Підходить для роботи з такими поверхнями:
- метал;
- дерево;
- природний камінь;
- кераміка.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Вес | 2.4 кг |
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
- Цена: 1 365 ₴







