Кутова шліфувальна машина Sturm AG9012TE обладнана електродвигуном потужністю 1100 Вт, що забезпечує швидкість обертання від 4000 до 10000 об/хв. Для роботи використовується диск діаметром 125 мм. Диск закритий спеціальним захисним кожухом, який забезпечує максимальну безпеку оператору під час роботи. Болгарка обладнана кнопкою блокування шпинделя для швидкої заміни круга і має зручну 2-х позиційну додаткову рукоятку. Наявність регулятора обертів допоможе виставити оптимальний режим роботи під конкретну задачу. Sturm AG9012TE так само має фіксацію клавіші вмикача, для зручності при тривалій роботі.
Особливості моделі AG9012TE:
- Регулювання оборотів - оптимальні настройки для роботи з різними матеріалами;
- Електронний стабілізатор - підтримання постійного числа обертів незалежно від навантаження;
- Кнопка блокування шпинделя - для швидкої заміни оснащення;
- Спеціальний високопродуктивний двигун - для роботи в інтенсивному режимі;
- Плавний пуск;
- Фіксатор включення - для зручності тривалої роботи;
- Прогумована рукоятка, закручується з лівого і з правого боку;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
Комплектація:
- Кутова шліфувальна машина AG9012TE - 1шт.
- Захисний кожух - 1 шт.
- Бічна рукоятка -1 шт.
- Гайковий ключ -1 шт.
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Вес | 1.7 кг |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Размер цанги | 22.2 мм |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
- Цена: 1 599 ₴







