Багатофункціональна шліфмашина Sturm OS8132M є високоякісним, зручним, універсальним інструментом, який поєднує в собі хорошу ергономіку з максимальною функціональністю для малих поверхонь. Завдяки ультра-компактному дизайну цей інструмент демонструє свої якості особливо при шліфуванні малих і важкодоступних поверхонь, кутів і кромок. Завдяки механізму з мікролипучкою наждачний папір може бути змінений в лічені секунди. Завдяки ергономічній конструкції з м'якою накладкою ця шліфувальна машина відмінно підходить для точної обробки і досягнення бездоганних результатів. Активна система видалення пилу з мішком допомагає зберегти чистоту на робочому місці. А завдяки адаптеру пиловидалення можна підключити пилосос для забезпечення максимальної чистоти. Один наждачний папір входить в комплект, так що ви можете відразу приступити до роботи.
Особливості моделі Sturm OS8132M:
- Фіксація кнопки включення полегшує тривалу роботу.
- Прогумована рукоятка гарантує надійний хват інструменту.
- Можливість підключення до пилососа і мішок в комплекті забезпечують чистоту робочого місця при шліфуванні.
- Три змінні шліфувальні пластини: кругла (125мм), прямокутна (115х230мм), ромбічна (110х208мм).
Комплектація:
- Мішок для збору пилу - 1 шт
- Шліфувальний папір - 6 шт
- Ключ шестигранник - 1шт
- Пилозбірник - 1шт
- Прямокутна шліфувальна підошва - 1шт
- Кругла шліфувальна підошва - 1шт
- Ромбічна шліфувальна підошва - 1 шт
- Інструкція з експлуатації - 1 шт
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Вес | 1.75 кг |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип шлифмашины | многофункциональная |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Крепление шлифлиста | Зажим / липучка |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 211 ₴





