Особливості:
- Набір аксесуарів (120 насадок);
- Гнучкий вал;
- Регулятор швидкості обертання шпинделя;
- Ергономічний дизайн;
- Сервісні кришки для швидкої заміни вугільних щіток;
- Пластиковий кейс.
Комплектація:
- Передня рукоятка;
- Набір шліфувальних каменів та змінних інструментів (120 шт.);
- Гнучкий вал;
- Штанга з гачком;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон;
- Перелік сервісних центрів;
- Пластиковий кейс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
| Вес | 0.7 кг |
| Производитель | Зенит |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Максимальное количество оборотов | 32000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
Информация для заказа
- Цена: 975 ₴












