Шліфувальна машина вібраційна Intertool PT-1004 застосовується для шліфування дерев'яних, металевих, пофарбованих і шпакльованих поверхонь.
Габарити платформи — 172 х 92 мм, вібрація — 8000 коливань/хв. Робочий тиск досягає 6 атмосфер, а витрата повітря 230 л/хв.
Особливості:
- Зручна клавіша запуску на корпусі інструменту
- Фіксація шліфувального паперу затискачами
- Вбудований регулятор швидкості
- Долоня зручно лягає, що дає нагоду роботи однією рукою
- Передбачено дросель заслінки для зупинки інструменту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип пневмошлифмашины | Вибрационная |
| Длина ленты/листа | 172 мм |
| Ширина ленты/листа | 92 мм |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расход воздуха | 280 литр/мин |
| Вес | 2.3 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 730 ₴




