Молоток пневматичний VALU-AIR 7621 має литий корпус з алюмінієвого сплаву з ударним механізмом із загартованої сталі. Завдяки герметичності та високій точності з'єднання деталей, забезпечується висока продуктивність і низька витрата повітря. Виконаний у вигляді пістолета зі зручною рукояткою.
Технічні характеристики:
| Частота ударів за хвилину: | 4500 уд./хв. |
| Витрата повітря: | 79.2 л/хв. |
| Вхід повітря: | 1/4 дюйма |
| Повітряний шланг: | 3/8 дюйма |
| Вага: | 1,3 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VALU-AIR |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Расход воздуха | 79.2 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Вес | 1.3 кг |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Набор насадок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 793 ₴



