Мийка високого тиску Tekhmann PWA-110/1400 BM
3 600 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13832
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мийка високого тиску Tekhmann PWA-110/1400 BM – це потужний інструмент для очищення різних поверхонь від бруду, пилу та інших забруднень за допомогою струменя води під високим тиском. Вона працює з потужністю 1400 Вт і має максимальний тиск води 110 бар, що дозволяє ефективно видаляти забруднення. Робочий тиск води може бути регульований.
Зручна ручка і компактні розміри роблять мийку переносною і легкою в експлуатації.
Особливості:- Двигун потужністю 1,4 кВт
- Трьохпоршневий аксіальний насос з алюмінієвого сплаву
- Режим самовсмоктування (з бочки або відкритих водойм)
- Система "TOTAL STOP" (при відпусканні клавіші пістолета миттєво зупиняє двигун і всю систему загалом, що дозволяє витрачати менше електроенергії, і не перевантажувати шланг та інші елементи мийки надмірним тиском води)
- рукав високого тиску довжиною 5 метрів
- струминна насадка
- електрошнур довжиною 5 метрів
- вхідний фільтр тонкого очищення
- модернізована пінна насадка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tekhmann |
| Классификация | Бытовой |
| Максимальное давление | 110 бар |
| Максимальная производительность | 390 л/ч |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Особенности | Возможность забора воды из емкости, Колеса, Ручка для переноса |
| Назначение | Многофункциональный |
| Питание | Сеть 220В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина шланга высокого давления | 5 м |
| Длина сетевого шнура | 5 м |
Информация для заказа
- Цена: 3 600 ₴











