Акумуляторний шуруповерт TexAC TAOE-CD150 (з АКБ 4 Аг та ЗП) використовується для вкручування, викручування та свердління отворів в різних конструкційних матеріалах (в тому числі металі, дереві, пластмасі, цеглі та ін.). З його допомогою можна оперативно виконати монтаж, демонтаж розбірних конструкцій. Шуруповерт виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін експлуатації.
TexAC TAOE-CD150 має потужний безщітковий двигун та працює від акумуляторної Li-Ion батареї напругою 20В та ємністю 4 А/г, і розрахований на виконання різноманітних побутових та професійних робіт різної складності.
Особливість дриля-шуруповерта TexAC TAOE-CD150 полягає в наявності ударного режиму та максимальному крутному моменті, який може становити до 150 Нм.
До переваг моделі слід віднести також і безключовий металевий швидкозатискний патрон, що значно подовжує тривалість життєвого циклу інструменту. Діаметр патрона регулюється в межах 2-13 мм.
Завдяки вмонтованій системі освітлення, виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не приносить дискомфорту, не впливає на якість та не потребує додаткового оснащення.
Акумуляторний шуруповерт TexAC TAOE-CD150 стане відмінним помічником при проведенні ремонту, а також столярних, монтажних та будівельних роботах.
Інструмент укомплектований акумуляторною батареєю 20В 4А/г для тривалої роботи без перерв та втрати потужності. Крім того, в комплект поставки входить:
- зарядний пристрій, в якому передбачений індикатор, що дозволяє визначити ступінь заряду;
- пластиковий кейс для зручного зберігання та транспортування;
- додаткова рукоятка.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | ТехАС |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 150 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1900 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
- Цена: 3 999 ₴





