Невеликий, але місткий органайзер INTERTOOL BX-4041 підходить для зберігання і транспортування невеликих предметів (кріпильних елементів, металовиробів, фурнітури, запчастин, рибальського приладдя та інших дрібниць).
Головне відділення ящика призначене для зберігання інструменту, довжиною до 22 см і шириною до 15 см. Органайзер прослужить вам тривалий час, адже виготовлений з міцного, товстого пластику із посилений ребрами жорсткості.
Всередині ящика розміщується знімна полиця з п'ятьма комірками для зберігання дрібних деталей і кріплень. Полиця також може зсуватися, тим самим відкриваючи доступ до основного відділення органайзера.
Замок надійно притискає кришку ящика і не дає пересипатися навіть дрібничкам. Кришка виготовлена з міцного поліпропілену і стійка до сколів. Прозорість кришки допомагає швидко знаходити необхідні предмети.
Габаритні розміри - 22х15х12 см
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Количество отделений/карманов | 6 |
| Материал | Пластмасса |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 220 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Высота | 120 мм |
- Цена: 139 ₴









