Органайзер 12.5" 320х260х50 мм INTERTOOL BX-4001
199 ₴
- Готово к отправке
- Код: 13673
Органайзер INTERTOOL ВХ-4001 використовується для акуратного зберігання та перенесення металовиробів та дрібних деталей, кріпильних елементів, фурнітури, запчастин, рибальського приладдя та інших дрібниць.
Органайзер виготовлений з міцного, зносостійкого пластику. Два замки надійно притискають кришку та не дають пересипатись навіть невеликим деталям з однієї секції до іншої.
Прозорість кришки допомагає швидко знаходити потрібні предмети. Органайзер має зручну ручку для транспортування.
Всередині органайзера передбачено 15 відсіків з перегородками для розміщення кріпильних елементів: металовиробів, фурнітури, запчастин, рибальського приладдя та інших дрібниць. При цьому розмір відділення можна сформувати самостійно, виймаючи необхідну перегородку.
Габаритні розміри - 320х260х50 мм
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Количество отделений/карманов | 15 |
| Материал | Пластмасса |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 50 мм |
- Цена: 199 ₴








