Універсальний ящик-органайзер INTERTOOL BX-4017 підійде як для домашнього використання, так і для майстерні на виробництві. Стане незамінним помічником для рибалки чи рукодільниці. Тепер нічого не загубиться, а зберігання дрібних деталей та предметів стане більш впорядкованим.
Органайзер виготовлений з надійного, зносостійкого пластику. Три замки щільно притискають верхню та бічну кришки й не дають висипатися інструментам.
На кришці ящика передбачені два невеликі органайзери з прозорим верхом, що допомагає швидко знаходити необхідні інструменти. Органайзер має зручну ручку для транспортування, яка утоплюється в корпус та не заважає під час зберігання.
Завдяки чотирьом висувним секціям місткість органайзера значно збільшується. Відсіки різної конфігурації для розміщення різних за типом та довжиною болтів, цвяхів, шурупів та й взагалі будь-чого. Верхня полиця призначена для більшого інструменту, її глибина становить 60 мм.
Габаритні розміри - 435х235х300 мм
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Количество отделений/карманов | 7 |
| Материал | Пластмасса |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 435 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Высота | 300 мм |
- Цена: 1 099 ₴












