


Лазерний рівень професійний PROTESTER LL305G (5 ліній, площина 360°, зелений промінь)
4 286 ₴
- Готово к отправке
- Код: 8767
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Лазерний рівень PROTESTER LL305G - професійний лазерний нівелір (будівник площин) з магнітним кронштейном. Нівелір проектує горизонтальну площину на 360° і одну вертикальну зелену лінію. Вертикальна лінія перпендикулярна відносно горизонтальної площини. Реалізована функція роботи з заблокованим маятником під кутом. Працює від 4 пальчикових батарейок АА (в комплекті).
Особливості PROTESTER LL305G:
- Висока точність;
- Самонівелююча маятникова система - з фіксацією на період транспортування і роботи під кутом;
- 2 лазерних модуля виробництва корейської компанії QSI (промінь більш довговічний, найкраща видимість на світлих ділянках, чітке промальовування країв, лінія тонкіша на великих відстанях);
- Побудова горизонтальної площини 360° і вертикальної лінії, ідеальний варіант для внутрішніх робіт;
- Увімкнення / відключення горизонтальної і вертикальної лінії;
- Дальність видимості променя до 45 м;
- В імпульсному режимі дозволяє працювати з приймачем (більше 60м);
- Просте управління за допомогою однієї кнопки.
Комплектація:
- Лазерний рівень PROTESTER LL305G
- Магнітний кутовий кронштейн
- Батарейки АА - 4 шт.
- Тканинний чохол
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PROTESTER |
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 45 м |
| Рабочий диапазон с приемником | 60 м |
| Погрешность измерения | 0.2 мм/м |
| Угол самовыравнивания | 4 град. |
| Класс лазера | Класс 2 |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Питание | Батарейки |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
| Вес | 0.4 кг |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Дополнительные функции | |
| Количество лазерных плоскостей | 2 |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
| Штатив | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 4 286 ₴



