

Борфреза по металу твердосплавна Richmann конічна заокруглена RBF 8 мм (C8917)
439 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6799
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Richmann C8917 - професійна борфреза по металу.
- Високоякісна фреза RBF з конічним сферичним кінцем 8x20 мм по металу.
- Шарошка виготовлена з твердих сплавів. Має дуже великий ресурс експлуатації.
- Подвійні леза чергуються, дозволяючи шліфувати, розгладжувати і видаляти більшість матеріалів, таких як сталь, чавун, кераміка, пластмаси і дерево.
- Леза з чергуючою конічною кромкою створюють короткі стружки, тому їх легко видалити, і вони дозволяють працювати навіть при обробці кованої сталі.
- Робоча частина виготовлена з карбіду вольфраму HM, що володіє високою твердістю і стійкістю до навантажень.
- Фрези призначені для широкого спектру застосування, в тому числі для зняття задирок, зняття фаски з країв і очищення зварних швів.
- Легко справляється з розсвердлюванням, округленням, зняттям задирок.
- Широко використовується як на СТО так і виробництвах дрібних і великих масштабів. Призначений для прямих шліфувальних машин з діаметром хвостовика 6 мм.
Застосування:
- Загартована сталь (HRC65)
- Нержавіюча сталь
- Чавун
- Кольорові метали
- Кераміка
- Пластмаси
- Деревина
- Видалення задирок після зварювання
- Зняття фаски з кромки
- Очищення зварних швів
- Сплави на основі нікелю і титану
- Інші похідні матеріали
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Тип: Фреза сферична конічна по металу
Матеріал: карбід HM
Діаметр хвостовика [мм]: 6
Форма робочої частини: RBF
Робочий діаметр [мм]: 8 мм
Робоча довжина [мм]: 20 мм
Загальна довжина [мм]: 65 мм
Тип різака: F0820
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Richmann |
| Тип | Фреза |
| Состояние | Новое |
| Диаметр хвостовика | 6 мм |
| Материал | Твердый сплав |
| Основные атрибуты | |
| Материал режущей части | Твердый сплав |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр рабочий | 8 мм |
| Длина общая | 65 мм |
| Длина рабочей части | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 439 ₴



