Ящик для інструментів 20" Stuff Module System Semi Prof HAISSER виготовлений з якісного пластику. Його можна використовувати для зберігання інструментів, корисних речей та господарського інвентаря.
Особливості ящика HAISSER:
- Прозорі кришки з поліпропілену
- Міцні металеві засувки
- 3 висувні ємності з кришками в нижній частині ящика
- Знімна внутрішня перегородка
Розмір ящика:
- Довжина: 525 мм
- Ширина: 256 мм
- Висота: 325 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | HAISSER |
| Тип | Ящик переносной |
| Количество отделений/карманов | 6 |
| Материал | Пластмасса |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 525 мм |
| Ширина | 256 мм |
| Высота | 325 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴



