Зарядний пристрій Procraft Charger 20/2 призначений для швидкого заряджання акумуляторних батарей. Пристрій заряджає Li-Ion батареї напругою 20 В та ємністю 2 і 4 А/г. Завдяки індикатору на корпусі завжди зрозуміло стан заряду акумулятора.
Зарядний пристрій Procraft Charger 20/2 може заряджати одразу дві батареї. Він має двоступеневий рівень захисту, що передбачає і не допускає такі розповсюджені проблеми, як перегрівання та коротке замикання. Пристрій також має безліч отворів для кращої вентиляції та охолодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение питающей сети | 230 В |
| Напряжение зарядки | 20 В |
| Ток заряда | 2 А |
| Количество заряжаемых аккумуляторов | 2 шт |
| Тип индикатора | Светодиод |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 0.5 кг |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴



