Акумуляторний дриль-шуруповерт Procraft PA18LiN призначений для швидкого і ефективного закручування, відкручування кріпильних елементів: гвинтів, шурупів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів. Інструмент використовується в процесі складання меблів, монтажу гіпсокартону, свердління отворів та інших видах робіт.
Головною особливістю Procraft PA18LiN є безщітковий електродвигун – за рахунок нього збільшується стійкість до перевантажень і забезпечується краща продуктивність роботи на одному заряді АКБ. Крім того, такий двигун не схильний до перегріву і дозволяє довше працювати без перерви.
Двошвидкісний редуктор моделі Procraft PA18LiN забезпечує однакову продуктивність інструменту як у процесі закручування, так і відкручування. Завдяки високому крутному моменту (50 Нм) Ви зможете ефективно працювати з усіма популярними розмірами саморізів. 20 ступенів крутного моменту дозволяють вибрати оптимальний момент затяжки для різних кріплень й матеріалів.
Модель оснащена швидкозатискним металевим патроном з діаметром до 13 мм.
Живлення інструменту здійснює акумулятор напругою 20В 2Аг (додається в комплекті), який забезпечує тривалу роботу інструменту без втрати потужності.
Зручне балансування, невелика вага моделі та оптимальний діаметр ручки дозволяють тривалий час комфортно працювати шуруповертом.
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт Procraft PA18LiN
- Акумулятор 20В 2Аг - 1 шт.
- Зарядний пристрій
- Гнучкий вал
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 50 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.25 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
- Цена: 1 575 ₴












