Акумуляторний шуруповерт Procraft Industrial PA18DFR - надійний інструмент, призначений для монтажних і будівельних робіт. Пристрій дозволяє працювати незалежно від наявності джерела живлення, розширюючи можливості майстра.
Технічні характеристики шуруповерта:
- Модель оснащена швидкозатискним DFR-патроном з діаметром 10 мм для швидкої установки насадок.
- Є дві робочі швидкості: перша - до 350 об/хв, друга - до 1200 об/хв.
- Ручне регулювання обертів шляхом плавного натискання на кнопку.
- Літієво-іонний (Li-Ion) 20В акумулятор з ємністю 2 А/г дозволяє працювати, не перериваючись на підзарядку.
- Функція регулювання напряму обертання - можна вкручувати і викручувати шурупи і саморізи.
- Є система захисту від перегріву.
Завдяки прогумованому корпусу, невеликій вазі і збалансованій конструкції шуруповерт зручно лежить в руці, забезпечуючи точність проведених робіт. У комплекті є два акумулятори і зарядний пристрій, що забезпечать безперервність роботи.
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт Procraft Industrial PA18DFR
- Акумулятор 20В 2 А/г - 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Гнучкий вал
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Максимальное количество оборотов | 1200 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
- Цена: 2 565 ₴












