
Електрична ланцюгова пила Sturmax CCM9918
2 493 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12731
Sturmax CCM9918 – універсальна ланцюгова електропила з довжиною шини – 355 мм. Модель має відносно невеликі габаритні та вагові показники та вивірену ергономіку, завдяки чому максимально зручна у використанні. Корпус інструменту виконаний з високоякісного ударостійкого пластику та надійно захищає пилу від механічних пошкоджень під час експлуатації, а металева передня частина корпусу сприяє кращому відведенню тепла в процесі роботи.
Завдяки продуктивному (1850 Вт) електродвигуну та потужному редуктору, пила розвиває високу швидкість обертання ланцюга в 12 м/с, що добре впливає як на швидкість одиничного пропилу, так і на продуктивність загалом.
Безвідмовність і довгий термін служби інструменту забезпечують застосування в конструкції якісних комплектуючих, а також ряд технічних рішень: посилений двигун із мідною обмоткою та додатковим захисним лакуванням, металеві шестерні редуктора зі сталі підвищеної міцності, пилозахищені підшипники, приводна зірочка закритого типу, кріплення шини на двох шпильках. Модель має функцію автоматичного змащування ланцюга для забезпечення тривалого терміну служби пильної гарнітури. Наявність механізму безключового регулювання натягу ланцюга дає змогу користувачеві швидко та легко підготувати пилу до роботи без необхідності використання допоміжного інструменту.
Призначення:
- для розпилювання стовбурів дерев та колод невеликого та середнього діаметру, робіт з брусом, та дошками, обрізання гілок, та інших садових і будівельних завдань.
Особливості:
- Можливість використання в закритих приміщеннях – на відміну від бензинових пил, електропилу можна використовувати під час роботи в закритих приміщеннях, без побоювання отримати отруєння вихлопними газами.
- Посилений електродвигун – мідна обмотка та тришарове покриття термостійким лаком забезпечують підвищену стійкість до перевантажень.
- Металеві шестерні редуктора – всі шестерні редукторного механізму виготовлено з високолегованої загартованої сталі підвищеної міцності, вони гарантують надійність та довговічність використання.
- Безключова система натягу – забезпечує швидке та легке налаштування оптимального натягу ланцюга.
- Привідна зірочка закритого типу – перешкоджає зісковзуванню ланцюга.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
Комплектація:- Електропила ланцюгова Sturmax CCM9918 - 1 шт;
- Ланцюг - 1шт;
- Шина - 1 шт;
- Вугільні щітки - 1 шт;
- Гайковий ключ - 1 шт;
- Інструкція - 1 шт.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sturmax |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 12 м/сек |
| Количество оборотов | 6500 об/мин |
| Объем масляного бака | 100 мл |
| Уровень шума | 106 дБ |
| Вес | 3.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
- Цена: 2 493 ₴



