Дриль ударний APRO 13/850 К (899062) - потужний електроінструмент, призначений для свердління отворів в дереві, бетоні, металі, штучному і натуральному камені. Легка, багатофункціональна і проста у використанні модель займе гідне місце в базовому наборі ручного інструменту.
Модель підтримує широкий діапазон регулювання обертів: від мінімальних до 3000 об/хв. Потужність електродриля становить 850 Вт. Функція свердління з ударом забезпечує ефективність робіт з особливо міцними матеріалами.
Максимальні діаметри свердління дриля APRO 13/850 К:
- до 10 мм для свердління сталі;
- до 25 мм для свердління деревини;
- до 13 мм для свердління бетону.
- Плавне регулювання швидкості обертання шляхом натискання кнопки старту.
- Наявність функції реверсу розширює можливості дриля.
- Додаткова ручка обладнана поворотним механізмом для роботи в різних положеннях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | APRO |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Ключевой |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3000 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 13 мм |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 879 ₴






