Sturmax AGM9514E – універсальна, компактна болгарка (КШМ) побутового класу під робочий діаметр диска 125 мм. Інструмент має невеликі габаритні розміри та масу, що значною мірою сприяє кращому контролю, та зручності застосування навіть під час проведення робіт в умовах обмеженого простору.
Модель оснащена потужним 1250 Вт електродвигуном та редуктором із шестернями підвищеної міцності, що забезпечують надійну та стабільну роботу інструменту при виконанні різноманітних відрізних або зачисних операцій. Передбачена функція електронного регулювання обертів у широкому діапазоні від 4000 до 11000 об/хв, що дає змогу налаштувати оптимальну швидкість обертання оснастки. Наявність функції фіксації пускової клавіші позитивно впливає на комфорт при тривалому, безперервному використанні. Функція швидкого доступу до щіток забезпечує можливість заміни щіток без необхідності розбору елементів корпусу інструмента.
У штатну комплектацію моделі Sturmax AGM9514E входять: бокова рукоять, ключ для зміни оснастки, а також комплект запасних щіток.
Особливості:
- Електронне регулювання обертів – дає змогу налаштувати оптимальну швидкість обертання оснастки в широкому діапазоні.
- Ергономічний тонкий корпус – сприяє надійності хвату та кращому контролю інструменту.
- Фіксація кнопки пуску – забезпечує зручність при тривалому, безперервному використанні.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturmax |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1250 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.1 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 545 ₴








