Sturmax AGM9012T – універсальна компактна болгарка (КШМ) побутового класу під робочий діаметр диска 125 мм. Інструмент має невеликі габаритні розміри та масу, що значною мірою сприяє зручності в застосуванні навіть при проведенні робіт в обмеженому просторі. Ергономічний тонкий корпус – сприяє надійності хвату та кращому контролю інструменту.
Модель оснащена потужним 1000 Вт електродвигуном та редуктором з шестернями підвищеної міцності, що забезпечують надійну та стабільну роботу інструменту при виконанні різних відрізних або зачистних операцій.
У штатну комплектацію моделі входять: бічна рукоятка та ключ для зміни оснастки.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax гарантія 24 місяці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturmax |
| Состояние | Новое |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 10000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Размер цанги | 22.2 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 155 ₴







