Sturmax IWM3202CRP Professional – акумуляторний 20В гайковерт із лінійки інструменту Sturmax Cordless Range під єдину акумуляторну платформу з патроном HEX Type (зовнішній квадрат 1/2″ і внутрішній шестигранник 1/4″). Призначений для виконання завдань із закручування і відкручування болтів, гайок та інших кріпильних елементів.
Модель має сучасний, стильний дизайн і відмінну ергономіку: завдяки своїм мінімальним габаритам і нейтральному центру тяжіння гайковерт чудово лежить у руці, максимально зручний під час робіт в умовах з обмеженим доступом. Додатковому комфорту хвату сприяє прогумована рукоятка.
Важливою особливістю моделі Sturmax IWM3202CRP є безщітковий електродвигун – він демонструє підвищену стійкість до перевантажень і забезпечує кращу продуктивність роботи на одному заряді АКБ, крім того, такий двигун не схильний до перегрівання, і дає змогу довше працювати без перерви.
Передбачено два режими роботи: 1-ша швидкість (0 – 1600 об/хв, макс крутильний момент – 300 Нм, 2-га швидкість (0 – 2400 об/хв, макс крутильний момент – 400 Нм) – залежно від необхідності користувач може обирати найоптимальніший.
Інструмент оснащений підсвічуванням робочої зони, що дає змогу впевнено працювати навіть в умовах із недостатнім освітленням. Для зручності кріплення на поясі на корпусі є міцна металева скоба.
Увага! Комплектація гайковерта Sturmax IWM3202CRP не включає в себе акумулятор, зарядний пристрій, кейс.
Призначення:
- для виконання завдань із закручування / відкручування кріпильних елементів.
Особливості:
- Єдина 20В акумуляторна платформа Sturmax Cordless Range – економія до 80% вартості інструменту при наявності акумуляторів і зарядного пристрою платформи.
Єдина акумуляторна платформа Sturmax Cordless Range дає змогу забезпечити сумісність однієї й тієї самої батареї з рядом найменувань інструменту. Користувач купує набір з потрібної кількості акумуляторів + зарядний пристрій і на їхній основі збирає необхідний для вирішення конкретних завдань набір акумуляторного інструменту, що економічно набагато вигідніше – не доводиться переплачувати за акумулятори та зарядні пристрої в комплекті кожного конкретного інструменту.
- Безщітковий електродвигун – забезпечує кращу продуктивність, енергоефективність і довговічність інструменту.
- Два режими роботи – дають змогу максимально ефективно використовувати інструмент.
- LED підсвічування робочої зони WorkingLight – можливість ефективно працювати в умовах поганої освітленості.
- Електронне гальмо вибігу двигуна – забезпечує миттєву зупинку патрона відразу після відпускання пускової кнопки.
- Ергономічна рукоятка з гумовими накладками – зручність хвату під час використання.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax Professional діє гарантія 36 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturmax |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальный крутящий момент | 400 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 1.15 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
- Цена: 2 319 ₴



