Sturmax CDM3212BL Brushless – акумуляторний 12В, двошвидкісний шурупокрут. Модель має сучасний стильний дизайн і відмінну ергономіку: завдяки своїм мінімальним габаритам і нейтральному центру тяжіння, шурупокрут відмінно лежить в руці, максимально зручний при роботах в умовах з обмеженим доступом, наприклад, при виготовленні та складанні корпусних меблів. Додатковому комфорту хвата сприяє велика кількість прогумованих накладок на корпусі.
Головною особливістю Sturmax CDM3212BL є безщітковий електродвигун – за рахунок нього збільшується стійкість до перевантажень і забезпечується краща продуктивність роботи на одному заряді АКБ. Крім того, такий двигун не схильний до перегріву і дозволяє довше працювати без перерви. Шурупокрут оснащений функцією блокування валу шпинделя, електронним гальмом вибігу двигуна, підсвічуванням робочої зони. Комплектується штатним кейсом, що забезпечує зручність зберігання та транспортування.
Призначення:
- для вкручування/викручування різних кріпильних елементів (шурупів, саморізів, гвинтів) а також для свердління в різних матеріалах.
Особливості:
- Безщітковий двигун (Brushless Technology) – має підвищену продуктивність, енергоефективність і стійкість до перевантажень.
- Двошвидкісний редуктор – розширює можливості інструменту, дозволяючи з максимальною ефективністю виконувати різні види робіт.
- Режим знижених обертів (0 – 400 об/хв) – для роботи з елементами кріплення;
- Режим підвищених обертів (0 – 1600 об/хв) – для свердління у різних матеріалах;
- Муфта регулювання зусилля – забезпечує точне налаштування потрібного моменту затяжки при роботі з кріпленням.
- Функція блокування валу шпинделя – спрощує заміну оснастки, дає можливість м’якого докручування;
- Швидкозатискний одномуфтовий патрон:
- Надійне утримання оснастки з хвостовиками від 0,8 до 10 мм за будь-яких навантажень;
- Можливість заміни оснастки однією рукою;
- Функція індикації заряду – можливість у процесі використання відстежувати рівень заряду акумулятора;
- Електронне гальмо вибігу двигуна – миттєва зупинка обертання оснастки відразу після відпускання пускової кнопки – додаткові зручність та безпека при серійній роботі з кріпленням.
- LED підсвічування робочої зони – можливість ефективно працювати в умовах поганого освітлення;
- Ергономічна рукоятка з гумовими накладками – зручність хвату при використанні;
- Міцний пластмасовий кейс – зручність зберігання та транспортування.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія до 24 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sturmax |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 35 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.86 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
- Цена: 2 568 ₴










