Sturmax CDM3212LB – акумуляторний 12В, двошвидкісний шурупокрут для побутового застосування. Модель має сучасний, стильний дизайн та відмінну ергономіку: завдяки невеликим габаритам та масі, а також наявності гумових накладок на рукояті, шурупокрут максимально зручний у використанні.
До особливостей моделі варто віднести: функцію блокування валу шпинделя, електронне гальмо вибігу двигуна, підсвічування робочої зони з нижнім розміщенням, слайдерне кріплення акумулятора. Комплектується штатним кейсом, що забезпечує зручність зберігання та транспортування.
Призначення:
- для вкручування / викручування різних кріпильних елементів (шурупів, гвинтів), а також для свердління в різних матеріалах.
Особливості:
- Двошвидкісний редуктор – розширює можливості інструменту, дозволяючи з максимальною ефективністю виконувати різні види робіт:
- Режим знижених обертів (0 – 400 об/хв) – для роботи з елементами кріплення;
- Режим підвищених обертів (0 – 1500 об/хв) – для свердління у різних матеріалах;
- Муфта регулювання зусилля – забезпечує точне налаштування потрібного моменту затяжки при роботі з кріпленням.
- Функція блокування валу шпинделя – спрощує заміну оснастки, дає можливість м’якого докручування.
- Швидкозатискний патрон конусної форми:
- Надійне утримання оснастки з хвостовиками від 0,8 до 10 мм;
- Можливість заміни оснащення однією рукою;
- Конусна форма патрона – найкращий доступ у важкодоступних місцях.
- Iндикацiя заряду – можливість у процесі використання відстежувати рівень заряду акумулятора.
- Електронне гальмо вибігу двигуна – миттєва зупинка обертання оснастки відразу після відпускання пускової кнопки – додаткові зручність та безпека при серійній роботі з кріпленням.
- LED підсвічування робочої зони – можливість ефективно працювати в умовах поганого освітлення.
- Ергономічна рукоятка з гумовими накладками – зручність хвату при використанні;
- Додаткові гумові накладки на боковинах корпусу – захищають інструмент при випадковому падінні, амортизуючи удар;
- Металева причіпна скоба – можливість кріплення інструменту до пояса;
- Міцний пластмасовий кейс – зручність зберігання та транспортування.
Комплектація:
- Зарядний пристрій – 1 шт;
- Акумуляторна батарея – 2 шт;
- Подвійна біта (прямий/хрестовий шліц) – 1 шт;
- Пластиковий кейс – 1 шт;
- Інструкція з експлуатації – 1 шт.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія до 24 місяців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sturmax |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.98 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
Информация для заказа
- Цена: 2 184 ₴











