Кутова шліфувальна машина акумуляторна 76мм 12В Sturmax AGM9076CL (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА ТА ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ)
1 308 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12190
Sturmax AGM9076CL – суперкомпактна акумуляторна 12В болгарка (КШМ) лінійки інструменту Sturmax під єдину акумуляторну платформу. Розрахована під роботу з кругами діаметром 76 мм. Модель має мінімальні розміри і невелику вагу, завдяки чому зручна під час робіт на висоті та в умовах обмеженого простору. Завдяки своєму оптимальному компонуванню і наявності прогумованої рукояті, інструмент надійний у хваті, і відмінно контролюється. Відсутність прив’язки до електромережі значно підвищує маневреність. Модель оснащена функцією електронного регулювання обертів у діапазоні від 12000 до 19500 об/хв, що дає змогу налаштувати потрібну швидкість обертання круга залежно від конкретного завдання.
Призначення:
- для відрізних і зачисних робіт.
Увага! Комплектація не включає: акумулятор, зарядний пристрій, кейс.
Особливості:
- Мінімальні розміри і вага – забезпечують максимальну зручність під час роботи в умовах зі складним доступом.
- Функція регулювання обертів – дає змогу налаштувати необхідну швидкість обертання круга залежно від конкретного завдання.
- Прогумована рукоять – забезпечує надійність хвата.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturmax |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество оборотов | 19500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 76 мм |
| Вес | 0.68 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
- Цена: 1 308 ₴











