


Гравер акумуляторний 12В Sturmax GMM2312CL + Акумулятор 12В 2Аг CLM122B + Зарядний пристрій CLM2024C
1 485 ₴
- Нет в наличии
- Код: 9949
Sturmax GMM2312CL – компактний акумуляторний 12В гравер з лінійки інструменту Sturmax під єдину акумуляторну платформу – призначений для шліфування, свердління, полірування, фрезерування, різання, гравіювання, очищення різних поверхонь. Підходить для роботи з деревом, металом, склом, каменем, керамікою.
Модель оснащена функцією електронного регулювання обертів, завдяки якій користувач може налаштувати оптимальну швидкість обертання оснастки у широкому діапазоні від 5000 до 25000 об/хв. Для легкої та зручної заміни оснастки передбачена можливість блокування валу шпинделя.
У базову комплектацію гравера Sturmax GMM2312CL входять цангові патрони діаметром 2.4 та 3.2 мм, що гарантують можливість встановлення оснастки різних видів та призначення.
Особливості:
- Єдина акумуляторна платформа 12В для безлічі інструментів – економія до 80% вартості інструменту за наявності акумуляторів і зарядного пристрою платформи.
Єдина акумуляторна платформа дозволяє забезпечити сумісність однієї і тієї ж батареї з цілим рядом найменувань інструменту. Користувач купує набір із потрібної кількості акумуляторів + зарядний пристрій і на їх основі збирає необхідний для вирішення конкретних завдань набір акумуляторного інструменту, що економічно набагато вигідніше – не доводиться переплачувати за акумулятори та зарядні пристрої в комплекті кожного конкретного інструменту.
- Електронне регулювання обертів – дозволяє вибрати оптимальний режим роботи в залежності від оснастки, що використовується, і виконуваної операції.
- Функція блокування валу шпинделя – забезпечує швидку та легку зміну оснастки без використання допоміжного інструменту.
Sturmax CLM122B – 12 В літій-іонна (Li-ion) акумуляторна батарея.
- Ємність – 2.0 А г;
- Час повного заряду – 60 хв;
Сумісність:
- 12В лінійка інструменту Sturmax під єдину акумуляторну платформу, включаючи моделі з безщітковим двигуном.
Сумісні зарядні пристрої:
- Sturmax CLM2024C.
Особливості:
- Високоякісні елементи живлення – витримують до 400 – 450 циклів заряду/розряду.
- Низький саморозряд – навіть тривалий час без використання, акумулятор здатний впевнено тримати заряд, зводячи саморозряд до мінімального показника.
- Немає «ефекту пам’яті» («Ефект пам’яті» – зменшення ємності акумулятора через порушення рекомендованого режиму його заряджання, зокрема, при систематичній підзарядці користувачем акумулятора, що не повністю розрядився).
Sturmax CLM2024C – 12В зарядний пристрій. Оснащений індикацією заряду.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturmax |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | прямая |
| Максимальное количество оборотов | 25000 об/мин |
| Вес | 0.28 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Размер цанги | 3.2 мм |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 485 ₴



