Sturmax CDM3220BLI Brushless — акумуляторний, ударний 20В двошвидкісний шурупокрут нового покоління. Одна з найважливіших особливостей моделі — безщітковий електродвигун — завдяки йому збільшується стійкість до перевантажень і забезпечується найкраща продуктивність роботи на одному заряді АКБ. Крім того, такий двигун не схильний до перегрівання і дає змогу довше працювати без перерви.
Шурупокрут демонструє високі показники за крутним моментом (макс. крутний момент — 40 Нм) — це дає можливість використовувати інструмент для робіт із кріпленням великої довжини. Інструмент має відмінне оснащення: надійний металевий 13 мм патрон, функція блокування вала шпинделя, електронне гальмо вибігу двигуна, LED підсвічування з нижнім розміщенням, ударний механізм, для ефективного свердління цегли, та легкого бетону. Комфорт користування гарантують продумана ергономіка та вивірені масогабаритні показники. Для зручності зберігання і транспортування шуруповерт комплектується міцним пластмасовим кейсом.
Призначення:
- для вкручування/викручування різних кріпильних елементів (шурупів, саморізів, гвинтів), а також для свердління в різних матеріалах.
Особливості:
- Безщітковий двигун (Brushless Technology) – має підвищену продуктивність, енергоефективність і стійкість до перевантажень.
- Режим свердління з ударом — дає змогу швидко i ефективно свердлити отвори в цеглі, та легкому бетоні.
- Двошвидкісний редуктор — розширює можливості інструменту, дозволяючи успішно вирішувати різні види робіт:
- Режим знижених обертів (0-500 об/хв)– для роботи з кріпильними елементами.
- Режим підвищених обертів (0-2000 об/хв)– для свердління в різних матеріалах.
- Муфта регулювання зусилля— забезпечує точне настроювання потрібного моменту затяжки.
- Блокування вала шпинделя— спрощує заміну оснастки, дає можливість м’якого докручування.
- Металевий швидкозатискний 13 мм патрон— можливість максимально швидко замінювати оснастку.
- Електронне гальмо вибігу двигуна— миттєва зупинка обертання оснастки відразу після відпускання пускової кнопки — додаткові зручність і безпека під час серійної роботи з кріпленням.
- LED-підсвітка робочої зони— можливість ефективно працювати в умовах поганої освітленості.
- Металева причіпна скоба— можливість кріплення інструмента до пояса.
- Міцний пластиковий кейс— зручність зберігання і транспортування.
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sturmax |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Количество степеней затяжки | 23 |
| Максимальный крутящий момент | 40 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.35 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 22 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 3 084 ₴




