Шуруповерт Procraft PA18BL Universal Extra (2 АКБ 4Аг) використовується для вкручування, викручування та свердління отворів в різних конструкційних матеріалах (в тому числі металі, дереві, пластмасі, цеглі та ін.). З його допомогою можна оперативно виконати монтаж, демонтаж розбірних конструкцій. Шуруповерт виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечують тривалий термін експлуатації.
Procraft PA18BL Universal Extra має потужний безщітковий двигун та працює від акумуляторних Li-Ion батареях напругою 20В та ємністю 4 А/г, і розрахований на виконання різноманітних побутових та професійних робіт різної складності.
Особливість дриля-шуруповерта PA18BL Universal Extra полягає в наявності ударного режиму. Максимальний крутний момент може становити до 50 Нм з 20+1 ступенями регулювання.
До переваг моделі слід віднести також і безключовий металевий швидкозатискний патрон, що значно подовжує тривалість життєвого циклу інструменту. Діаметр патрона регулюється в межах 2-13 мм.
Завдяки вмонтованій системі освітлення, виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не приносить дискомфорту, не впливає на якість та не потребує додаткового оснащення. Потік світла чітко направлений саме на місце виконання робіт, що нівелює складність роботи.
Акумуляторний шуруповерт Procraft PA18BL Universal Extra стане відмінним помічником при проведенні ремонту, а також столярних, монтажних та будівельних роботах.
Для підвищення продуктивності й зручності операторів інструмент укомплектований двома акумуляторними батареями 20В 4А/г для роботи без перерв та втрати потужності. Крім того, в комплект поставки входить:
- зарядний пристрій, в якому передбачений індикатор, що дозволяє визначити ступінь заряду;
- пластиковий кейс для зручного зберігання та транспортування;
- додаткова рукоятка;
- гнучкий вал.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 2 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальное количество оборотов | 2100 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Время зарядки аккумулятора | 2 час |
- Цена: 4 650 ₴












