Шуруповерт Procraft PA12BL DFR - інструмент з високою надійністю, який призначений для вкручування або викручування кріпильних елементів, таких як дюбелі, саморізи і гвинти. Крім того, його можна застосовувати для свердління отворів.
Модель PA12BL DFR оснащена надійним безщітковим двигуном з максимальним крутним моментом 30 Нм та з'ємним патроном швидкозатискного типу, який забезпечує максимум зручностей при заміні біт і свердел. З його допомогою можна легко виконувати побутовий ремонт середньої складності, якщо поблизу немає джерел живлення.
Разом з акумулятором вага приладу складає 0,92 кг, його можна утримувати під час роботи однією рукою. 20 ступенів крутного моменту забезпечують можливість вибору оптимального робочого режиму.
Пристрій доповнено ударостійким корпусом, який дозволяє продовжити термін роботи інструменту навіть при складних умовах роботи. В інструменті є вбудоване підсвічування, яке забезпечує зручність роботи при слабкому освітленні.
У комплект входять один Li-Ion акумулятор 12В 2 А/год та зарядний пристрій. Шуруповерт поставляється в пластиковому кейсі для зручного зберігання та транспортування.
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт Procraft PA12BL DFR
- Акумулятор - 1 шт. (12В 2 А/год)
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Максимальный крутящий момент | 30 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1400 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.92 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
- Цена: 1 860 ₴




