Кутова шліфувальна машина 125мм Crown CT13625-125
1 525 ₴
- Готово к отправке
- Код: 11781
Кутова шліфувальна машина (болгарка) Crown CT13625-125 - високопродуктивний надійний інструмент. З її допомогою можна здійснювати шліфування, різання і полірування різних матеріалів: металу, каменю, цегли, бетону, керамічної плитки.
Досить висока потужність (650 Вт) і номінальна швидкість 11000 об/хв забезпечують безвідмовну роботу інструменту з матеріалами практично будь-якої міцності. Вона відрізняється відсутністю проблем при роботі, компактністю та невеликою вагою. Завдяки системі охолодження інструмент захищений від надмірного перегрівання під час роботи.
Робочий механізм, двигун і кнопки забезпечені захистом від пилу, що збільшує термін експлуатації виробу.
Діаметр диска 125 мм дозволяє проводити роботи в умовах обмеженого простору без втрати якості і швидкості різу.
Ергономічна форма виробу і оптимальна вага (1,45 кг) дозволяють виконувати будь-яку роботу без зайвих зусиль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crown |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 1.45 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 525 ₴



