Ланцюгова електропила PROCRAFT K2000 з бічним розташуванням двигуна та шиною 406 мм призначена для роботи в саду, розпилювання колод, заготівлі дров та інших робіт, пов'язаних з розпилом деревини.
Технічні особливості моделі- Автоматичне змащення зменшує знос шини і ланцюга.
- Висока потужність двигуна 1800 Вт, дозволяє впоратися з досить високими навантаженнями.
- Безключове натягування ланцюга.
- Плавний пуск запобігає ривку інструмента при старті.
- Додаткова безпека оператора завдяки миттєвій зупинці ланцюга та аварійному гальму.
- Електропила ланцюгова Procraft K2000 - 1 шт;
- Ланцюг (16") - 1шт;
- Шина (16") - 1 шт;
- Захисний кожух - 1 шт;
- Інструкція - 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 406 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Смазка цепи | Автоматическая (встроенная) |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 165 ₴












