Шліфмашина кутова Procraft PW2150 - професійний інструмент з діаметром диска 180 мм, що застосовується в різних галузях промисловості і в домашніх умовах. Виготовлена з якісних матеріалів, використовується для шліфування, полірування, різання і зачистки різних поверхонь від фарби, бруду та іржі. Потужний двигун дозволяє працювати з металом, цеглою і бетоном.
Особливості:
- Потужність двигуна в 2150 Вт дозволяє використовувати вказаний інструмент для виконання складних завдань. Подвійне лакове покриття якоря та хороша система охолодження збільшують термін служби двигуна.
- Функція "Плавний пуск" захищає оператора від ривків інструменту при старті.
- Міцний пластиковий корпус захищає всі деталі від потрапляння всередину пилу і вологи.
- Для зручності під час роботи в комплект входить додаткова ручка. Її можна кріпити до корпусу з лівого або з правого боку.
- КШМ цієї моделі відрізняється підвищеною зносостійкістю і не вимагає складного догляду. Дрібний ремонт можна зробити самостійно. Це безвідмовний і безпечний в роботі інструмент. Навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю, корпус надійно захищає від пробою струмом.
- У комплект входить захисних кожух, додаткова рукоятка, ключ для заміни дисків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2150 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 7500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 180 мм |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 310 ₴








