Циркулярна пила Procraft KR190/2350 - це надійний багатофункціональний інструмент для розпилювання деревини під різними кутами. Вона призначена для роботи з твердосплавними пильними дисками діаметром 190 мм.
Основні характеристики:
- Інструмент оснащений надійним електродвигуном потужністю 1350 Вт.
- Пила надає можливість розпилу під кутом 0-45º
- Для більш точного різу пила оснащена лазерним маркером
- Алюмінієва лита підошва
- Захист від випадкового запуску
- Можливість підключення до пилососу
- Глибина різу під прямим кутом 65 мм, під кутом 45 градусів - 44 мм.
- Сучасний, продуманий дизайн;
- Корпус ергономічної форми, здатний захистити внутрішні деталі від зовнішнього негативного впливу;
- Захист від перегріву й вібрацій;
- Низький рівень шуму.
Комплектація:
- Циркулярна пила Procraft KR190/2350
- Пильний диск - 1 шт.
- Паралельна направляюча - 1 шт.
- Ключ - 2 шт.
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Максимальный диаметр диска | 190 мм |
| Максимальное количество оборотов | 4700 об/мин |
| Максимальная глубина пропила | 65 мм |
| Угол наклона | 44 град. |
| Вес | 4.85 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
| Параллельный упор | Да |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Лазерный маркер | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 685 ₴












