Перфоратор INTERTOOL DT-0184 – чудовий помічник вдома під час ремонту, також виконує будь-які монтажні, оздоблювальні та будівельні роботи у побутових умовах. Ця модель перфоратора з горизонтальним розташуванням двигуна має компактні габарити з ідеальним балансуванням у руці.
Електродвигун потужністю 850 Вт відмінно працює з твердими матеріалами, такими як бетон, цегла, камінь. Частота ударів – 4400 уд/хв, максимальна енергія – 3.2 Дж, легко справляється з цегляною кладкою, відколює штукатурку, штробить стіни, стелю, підлогу тощо.
Особливістю даної моделі перфоратора є можливість використання двох типів патронів:
- Стандартний SDS-Plus для різних бурів та коронок, міксерних насадок
- Швидкозатискний патрон для свердління отворів та використання інструмента як дриля, підходять свердла та інші насадки з діаметром хвостовика 2-13 мм
Швидкозмінна конструкція патрона дозволяє значно прискорити виконання робіт у ситуаціях, коли потрібно часто перемикатися між ударними та свердлильними роботами. Достатньо просто змінити патрон і ви готові до потрібного типу робіт. Для цього в комплекті є додатковий швидкозатискний патрон.
Три режими роботи
- Свердління
- Свердління з ударом
- Удар (з можливістю регулювання положення зубила)
У режимі свердління перфоратор розвиває 900 об/хв та робить отвори в сталі - до 13 мм, в бетоні - до 26 мм. Швидкість роботи регулюється за допомогою курка на ручці.
Перфоратор оснащений бічною ручкою, що призначена для зручного перехоплення інструмента в роботі. Ручка може бути встановлена під ліву або праву руку для комфортного використання.
Також для зручності під час тривалих робіт передбачений фіксатор кнопки ввімкнення. Крім вищезгаданих режимів роботи, в перфораторі передбачений реверс, який необхідний у випадку заклинювання оснащення, для його звільнення.
Прогумований надійний мережевий дріт зносостійкий, на вході в інструмент посилений та захищений від перегинів за допомогою обертального елемента. Довжина шнура (290 см) дозволяє працювати без додаткових подовжувачів.
Перфоратор та всі комплектуючі аксесуари упаковані у надійний кейс з додатковими ребрами жорсткості для більшої міцності.
Металеві замки на кейсі вбережуть від випадкового розкриття, довго прослужать, а широка ручка на кейсі дозволить зручно переносити перфоратор та все оснащення.
Комплектація:
- Перфоратор INTERTOOL DT-0184
- Швидкозатискний патрон
- Бічна ручка
- Глибиномір
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 850 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 900 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4400 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3.2 Дж. |
| Длина сетевого кабеля | 2.9 м |
| Вес | 3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 35 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
- Цена: 2 399 ₴












