Шуруповерт мережевий Procraft PB1150DFR
1 350 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7180
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шуруповерт мережевий Procraft PB1150DFR використовується для висвердлювання в дерев'яній і металевій основі отворів заданого діаметра, а також для закручування і викручування кріпильних елементів - болтів, самонарізів, шурупів.
Переваги приладу- У шуруповерта Procraft PB1150DFR передбачено наявність прогумованих вставок на корпусі - завдяки їм забезпечується стійкість до ударів, які інструмент приймає на себе під час роботи.
- При виконанні роботи вставки з гуми не допускають ковзання.
- Регулюючи затяжку, можна використовувати інструмент для роботи з елементами різної довжини та діаметру.
- Зручність управління дозволяє оперативно виконувати необхідні завдання.
- Завдяки легкій вазі шуруповерт зручно тримати однією рукою.
- Двошвидкісний редуктор дозволяє обрати для роботи одну з двох швидкостей.
- Установивши характеристики в максимальне положення, можна без проблем виконувати отвори в пластмасі, металі та дереві.
- Шуруповерт мережевий Procraft PB1150DFR
- Комплект графітових щіток
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 22 |
| Максимальное количество оборотов | 1600 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 300 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴











