Дриль ударний Procraft PS1100 - потужний і досить універсальний інструмент, з широким функціоналом, який сьогодні вибирають і професійні майстри, і аматори, що займаються ремонтними роботами.
Даний апарат може застосовуватися для:
- свердління металевих, кам'яних і дерев'яних поверхонь;
- свердління бетону з ударом;
- закручування шурупів.
Інструмент має дуже надійний двигун, а фіксатор кнопки ввімкнення робить його незамінним при тривалому застосуванні. Також він має допоміжну ручку, яка може використовуватися під різним кутом і розвертатися на 90 градусів в обидві сторони.
Особливості моделі Procraft PS1100:
- можливість регулювання обертів в діапазоні від 0 до 3000 об/хв;
- редуктор з підвищеною надійністю;
- функція реверсу;
- прогумована рукоятка;
- потужність двигуна 1100 Вт;
- два режими роботи: удар зі свердлінням і свердління.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Тип | Дрель |
| Питание | Сеть 220В |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Ключевой |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 810 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 1 230 ₴










