Sturm GT3540CL – сучасна двошвидкісна 40В акумуляторна коса для догляду за присадибною територією. Живлення інструменту здійснюється одночасно від двох 20В акумуляторів, які можна використовувати і для інших інструментів лінійки 20В Sturm під єдину акумуляторну платформу.
Модель має компонування з верхнім розміщенням двигуна, за рахунок чого може застосовуватися навіть при скошуванні сирої трави, оскільки виключається безпосередній контакт електрочастини з вологою. Крім того, при такому розташуванні значно знижується ймовірність попадання у двигун пилу.
Одна з найважливіших конструктивних особливостей Sturm GT3540CL - застосування потужного безщіткового електродвигуна, що забезпечує, в порівнянні з колекторними аналогами, кращу продуктивність на одному заряді АКБ, стійкість до можливих навантажень і не схильність до перегріву.
Не менш значущими є і наявність у коси системи постійного підтримання оборотів під навантаженням, що дозволяє без втрати потужності працювати навіть з жорстким сухостоєм, і системи плавного пуску SOFT-Start, що виключає ривки при старті, завдяки чому навантаження на механічну частину та електродвигун розподіляється більш рівномірно.
Позитивно впливає на надійність і універсальність інструменту оснащення прямою нероз'ємною штангою зі сталевим приводним валом усередині, що дозволяє передати більший крутний момент до ріжучої оснастки і використовувати електрокосу не тільки при роботі з м'якою травою, але і при скошуванні молодої порослі чагарника за допомогою тризубого ножа.
Для найбільш ефективної та продуктивної роботи з різними видами рослинності акумуляторна коса Sturm GT3540CL має дві швидкості обертання ріжучого оснащення - 4000 об/хв, або 5800 об/хв. Перемикання між швидкісними режимами здійснюється за допомогою кнопок на правій рукоятці.
Зручності використання значною мірою сприяє встановлена на моделі Т-подібна (велосипедного типу) рукоять – з її допомогою досягається кращий контроль над інструментом та комфорт користувача при тривалій роботі.
У штатну комплектацію Sturm GT3540CL входять косильна котушка, тризубий ніж і ремінь на плечі.
Для кращих показників автономної роботи акумуляторної коси Sturm GT3540CL ми рекомендуємо використовувати акумуляторні батареї підвищеної ємності Sturm CL204B та Sturm CL206B.
У тандемі з акумуляторною косою Sturm GT3540CL ми рекомендуємо використовувати зарядний пристрій Sturm CL2025DC – з його допомогою можна виконувати одночасно заряджання відразу двох батарей.
Особливості моделі:
- Єдина акумуляторна платформа інструменту Sturm – економія до 80% вартості інструменту за наявності акумуляторів та зарядного пристрою платформи.
- Безщітковий двигун, що забезпечує енергоефективність, надійність та стійкість до перевантажень.
- Система плавного пуску SOFT-Start – виключає ривки при старті, забезпечуючи більш рівномірний розподіл навантаження на механічну частину та електродвигун.
- Система підтримки обертів під навантаженням – забезпечує оптимальну підтримку швидкості обертання ріжучої оснастки під будь-яким навантаженням.
- Захист від перегріву відключає електроживлення при досягненні критичної температури, страхуючи двигун від пошкоджень.
- Захист від ненавмисного пуску SwitchLock - виключає можливість випадкового запуску інструменту.
- Т-подібна (велосипедна) рукоять - забезпечує зручність використання та знижує навантаження на оператора при тривалій роботі.
Гарантійні зобов'язання: на електроінструмент Sturm діє розширена гарантія 24 місяці.
Увага! Комплектація не включає: акумулятори та зарядний пристрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Состояние | Новое |
| Питание | Аккумулятор |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 255 мм |
| Ширина скашивания лески | 350 мм |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 5800 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип рукоятки | Т-образная |
| Регулировка ручки по высоте | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.2 кг |
- Цена: 4 788 ₴









