Кутова шліфувальна машина Енергомаш КШМ-9012ПМ - легкий та простий в експлуатації інструмент професійного класу.
Призначення: для обробки (різання, зачистки, шліфування) металу та інших матеріалів.
На кутовій шліфмашині КШМ-9012ПМ встановлений двигун потужністю 1100 Вт. Компактність та невелика вага інструменту дозволяє працювати з ним однією рукою. Корпус редуктора виготовлений із металу для покращення тепловіддачі та попередження перегріву вузлів та механізмів. Використовуються диски діаметром 125 мм. Швидка зміна оснастки забезпечується функцією блокування шпинделя. Для підвищення надійності інструменту в механізмі використовуються підшипники NSK (Японія).
Особливості:
- Швидкознімний захисний кожух;
- Кнопка блокування шпинделя - для швидкої заміни оснастки;
- Фіксатор увімкнення - для зручності тривалої роботи;
- Кабель у гумовій ізоляції завдовжки 4 метри;
- Два варіанти встановлення додаткової рукоятки.
Комплектація Енергомаш УШМ-9012ПМ:
- Кутова шліфувальна машина Енергомаш КШМ-9012ПМ
- Захисний кожух – 1 шт;
- Бічна рукоятка – 1 шт;
- Ключ - 1 шт;
- Вугільні щітки – 1 шт;
- Інструкція з експлуатації та технічного обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Енергомаш - Е.М.А |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 1 614 ₴





