Кутова шліфувальна машина (болгарка) Procraft PW1200ЕS - це інструмент, що відноситься до класу напівпрофесійних, але відрізняється при цьому високою продуктивністю.
Procraft PW1200ES застосовується для виконання таких робіт, як:
- шліфування
- різання
- полірування поверхонь з різного матеріалу
Інструмент можна застосовувати для роботи з металами, природним каменем, керамікою і деревом. Висока ефективність під час роботи досягається завдяки збільшеній потужності двигуна (860 Вт). Завдяки системі охолодження інструмент захищений від надмірного перегрівання під час роботи.
Основними особливостями моделі PW1200ЕS є:
- плавний пуск
- регулятор обертів
- стабілізація обертів (константна електроніка)
Діаметр диска 125 мм дозволяє проводити роботи в умовах обмеженого простору без втрати якості і швидкості різу.
Ергономічна форма виробу і оптимальна вага (2,6 кг) дозволяють виконувати будь-яку роботу без зайвих зусиль.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 860 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 11000 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Поддержка постоянного количества оборотов под нагрузкой | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
- Цена: 1 590 ₴












