Електричний тепловентилятор Sturm FH2221RC - мобільний опалювально-вентиляційний пристрій, призначений для тимчасового або постійного обігріву приміщень.
Область використання електричного обігрівача FH2221RC досить широка: обігрів та вентиляція житлових, виробничих та допоміжних приміщень невеликого об'єму (квартири, дачі, будівельні об'єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушіння стін та стель під час проведення ремонтних робіт; сушіння білизни і т. д.
Дана модель, що володіє тепловою потужністю 1000/2000 Вт, здатна обігріти приміщення (з невеликими тепловими втратами та висотою стелі 3 м) площею до 25 м2. При цьому обігрівачем створюється потік повітря, що дорівнює 140 м³/год.
Принцип дії тепловентилятора простий – обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітанню та безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється вбудованим електричним вентилятором. З метою пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою для досягнення критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачено захист від перегріву. Для підтримки постійної температури у приміщенні використовується термостат.
Електричний тепловентилятор Sturm FH2221RC має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації та обслуговуванні.
Особливості:
- Регулювання температури;
- Керамічний ТЕН;
- Термостат;
- Вентиляція без обігріву;
- Захист від перегріву;
- Розширена гарантія: 24 місяці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Тип нагревательного элемента | Керамический |
| Количество режимов работы | 3 |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Защита от перегрева | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
- Цена: 1 263 ₴





