Акумуляторний дриль-шуруповерт 20В Sturm CD3220CLB (БЕЗ АКУМУЛЯТОРА І ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ)
2 058 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10467
Sturm CD3220CLB Brushless – суперпотужний акумуляторний 20-вольтовий двошвидкісний шуруповерт з лінійки інструменту Sturm під єдину акумуляторну платформу. Модель CD3220CLB представляє нове покоління шуруповертів Sturm – у ньому зібрані всі значні переваги моделей попередніх років. Одна з найбільш важливих особливостей - потужний безщітковий електродвигун - за рахунок нього збільшується стійкість до перевантажень і забезпечується краща продуктивність роботи на одному заряді АКБ, крім того, такий двигун не схильний до перегріву і дозволяє довше працювати без перерви.
Завдяки двошвидкісному планетарному редуктору підвищеної міцності, шуруповерт демонструє, як для моделі DIY сегмента, дуже високі показники крутного моменту (макс. крутний момент - 60 НМ). Швидкозатискний металевий 13 мм патрон, функція блокування валу шпинделя, електронне гальмо вибігу двигуна, ефективне LED підсвічування з нижнім розміщенням і навіть штатна додаткова рукоятка - дозволяють охарактеризувати інструмент, як універсальний, що підходить для будь-яких видів робіт. Комфорт користування гарантують продумана ергономіка та вивірені масово-габаритні показники.
!ІНСТРУМЕНТ ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ БЕЗ АКУМУЛЯТОРА І ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ!
Особливості:
- Єдина акумуляторна платформа 20В для безлічі інструментів – економія до 80% вартості інструменту за наявності акумуляторів і зарядного пристрою платформи.
- Безщітковий двигун (Brushless Technology):
- Енергоефективність - у порівнянні з колекторними аналогами має вищі значення ККД, що досягають 90%;
- Надійність – виключення з конструкції традиційного колекторно-щіткового вузла, що має високі втрати та обмежений ресурс, дозволило збільшити надійність електродвигуна;
- Стійкість до перевантажень - у порівнянні з колекторним аналогом, безщітковий двигун значно менше схильний до нагрівання і дозволяє довше працювати без перерви;
- Двошвидкісний редуктор - Суттєво розширює можливості інструменту, дозволяючи успішно вирішувати весь комплекс завдань, як по роботі з кріпленням, так і свердлінню.
- режим знижених оборотів (0 – 500 об/хв) – для роботи з елементами кріплення;
- режим підвищених оборотів (0 – 1800 об/хв) – для свердління у різних матеріалах.
- Муфта регулювання зусилля (21 ступенів регулювання + можливість повного блокування муфти – режим свердління) – забезпечує точне налаштування потрібного зусилля під час роботи з кріпленням;
- Функція блокування валу шпинделя - спрощує заміну оснастки, дає можливість м'якого докручування;
- Металевий швидкозатискний 13 мм патрон із замком та механізмом дозатягування – можливість максимально швидко замінювати оснащення;
- Вал шпинделя встановлений на двох підшипниках - рішення дозволяє витримувати підвищене навантаження, як осьове, так і радіальне;
- Металеві елементи планетарного механізму редуктора – усі шестерні планетарного механізму виконані з легованої загартованої сталі та гарантують надійність та довговічність використання;
- Електронне гальмо вибігу двигуна – миттєва зупинка обертання оснастки відразу після відпускання пускової кнопки – додаткові зручність та безпека при серійній роботі з кріпленням;
- LED підсвічування робочої зони - можливість ефективно працювати в умовах поганого освітлення. Розташування LED елемента у нижній частині інструменту дозволило суттєво розширити кут освітленості робочої зони;
- Реверсивний режим - дозволяє змінювати напрямок обертання оснащення;
- Ергономічна рукоятка з гумовими накладками - зручність хвата при використанні;
- Штатна додаткова рукоятка – дозволяє краще контролювати інструмент під час виконання енерговитратних робіт;
- Слайдерне кріплення акумулятора - дозволяє виконати рукоятку більш тонкою, що позитивно впливає на зручність хвату + завдяки плоскому акумулятору шуруповерт набуває стійкості - інструмент можна ставити на поверхню у вертикальному положенні;
- Додаткові гумові накладки на боковинах корпусу – захищають інструмент при випадковому падінні, амортизуючи удар;
- Металева причіпна скоба - можливість кріплення інструменту до пояса.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sturm |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | безударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1800 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные функции | |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительная рукоятка | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 2 058 ₴








