Sturm JS4110Q - універсальний електричний лобзик, призначений для виконання як поздовжніх, так і поперечних розпилів у деревині, металі, полімерних матеріалах, а також для здійснення криволінійних (фігурних) різів. Модель має класичне компонування зі скобоподібною рукояттю і має відмінну ергономіку: завдяки наявності гумових накладок на корпусі лобзик надійний у хваті і відмінно контролюється навіть однією рукою, оптимально розміщені елементи управління забезпечують зручність у використанні та не вимагають звикання.
Інструмент оснащений 1000 Вт електромотором з багатошаровою заливкою обмоток термостійким лаком та потужною механічною частиною з високоміцним редуктором та штоком – все це позитивно впливає на надійність та ресурс. Встановлена на інструменті алюмінієва лита опорна підошва гарантує стійкість лобзика та сприяє точності різання. Електронне регулювання кількості ходів штока в широкому діапазоні (800 – 3000 ход/хв), дозволяє точно налаштувати інструмент до конкретного матеріалу і оснастки, що використовується. Важливою перевагою лобзика Sturm JS4110Q є наявність 4 ступінчастого маятникового механізму - в залежності від поставленого завдання, за допомогою спеціального перемикача користувач може вибирати між максимальною продуктивністю або максимальною якістю різання з найменшою кількістю сколів. Для зручності користувача на інструменті встановлено механізм безінструментальної заміни полотна, за рахунок чого зміна оснастки проводиться максимально швидко та просто. Додатковий комфорт при роботі забезпечують функція обдування зони різання, а також LED підсвічування робочої зони, що дозволяє ефективно використовувати лобзик в умовах недостатнього освітлення. Наявність довгого триметрового мережевого кабеля сприяє розширенню робочої зони без необхідності застосування додаткового подовжувача.
Призначення:
- для виконання як поздовжніх, так і поперечних розпилів у деревині, металі, полімерних матеріалах, а також здійснення криволінійних (фігурних) різів.
Особливості:
- Електронна система регулювання ходів штока - можливість вибору оптимальної швидкості штока для обробки різних матеріалів.
- Алюмінієва лита опорна підошва – гарантує стійкість лобзика та сприяє точності різу.
- Механізм безінструментальної заміни оснастки – забезпечує максимально швидку та просту зміну полотен.
- Функція обдування зони різання – спрощує контроль лінії різання.
- LED підсвічування - дозволяє максимально ефективно використовувати лобзик в умовах недостатнього освітлення.
- Довгий триметровий мережевий кабель забезпечує розширення робочої зони без необхідності застосування додаткового подовжувача.
- Прогумована рукоятка - зручність і надійність хвату.
- Гарантія на електролобзик 24 місяці.
Комплектація:
- Лобзик Sturm JS4110Q;
- Паралельна направляюча;
- Ключ шестигранний;
- Адаптер;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sturm |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Вес | 2.35 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 100 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 10 мм |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Лазерный маркер | Нет |
| Маятниковый ход | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 770 ₴







